Татарстан Республикасында кеше хокуклары буенча вәкил гражданнарны видео аша кабул итә

2019 елның 15 июле, дүшәмбе

Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкилнең 2019 елга эшчәнлекнең төп юнәлешләре буенча чаралар планы нигезендә 2019 елның 31 июленә Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкилнең гражданнарны видеоэлемтә режимында шәхси кабул итүе планлаштырылган.

Кабул итү вакыты-11.00 сәгатьтән 14.00 сәгатькә кадәр.

Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкилнең гражданнарны видео аша кабул итүе Skype программасы аша Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкилнең муниципаль районнарда һәм шәһәр округларында җәмәгатьчелекне кабул итү бүлмәләрендә җәмәгать ярдәмчеләре ярдәме белән үткәрелә.

Гражданнарны (843) 236-41-80 телефоны буенча (Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкилнең кабул итү бүлмәсе) алдан язылып кую мәҗбүри.