2021 елның 20 октябрендә Татарстан Республикасында кеше хокуклары буенча Вәкаләтле вәкил Татарстан Республикасы Хәрби комиссариаты белән берлектә "кайнар линия" үткәрә.

2021 елның 14 октябре, пәнҗешәмбе

Хәрби хезмәткә чакырылучылар һәм аларның туганнары белән турыдан-туры элемтәнең төп максаты-дөрес мәгълүмат бирү. Татарстан Республикасында кеше хокуклары буенча Вәкаләтле вәкил, Татарстан Республикасы Хәрби комиссариаты вәкилләре булачак хәрби хезмәт турында тулы мәгълүмат алырга, гражданнарга бәхәсле хәлләрне аңлатырга ярдәм итәчәк.

"Кайнар линия" телефоны: (843) 236-00-71.

Сез шулай ук армиягә чакырылуга кагылышлы сорауларыгызны +7 (939) 345-37-50 номеры буенча WhatsApp телефонына җибәрә аласыз.

Консультация вакыты: 09.00 дән 16.00 сәгатькә кадәр