Сәламәтлекләре буенча мөмкинлекләре чикләнгән гражданнарның хокукларын үтәү мәсьәләләре буенча гражданнарны бергәләп кабул итү

2021 елның 12 апреле, дүшәмбе

2021 елның 13 апрелендә Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча Вәкаләтле вәкил һәм Татарстан Республикасы буенча Россия Федерациясе Социаль иминият фонды җитәкчеләре, Татарстан Республикасы буенча Медик-социаль экспертиза Баш бюросы, Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау министрлыгы гражданнарны бергәләп кабул итәләр.

Кабул итүгә алдан язылу өчен телефон: (843) 236-41 - 80 (Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча Вәкаләтле вәкилнең кабул итү бүлмәсе).

Кабул итү Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Аппаратында түбәндәге адрес буенча узачак: Казан ш., Карл Маркс ур., 61 йорт.

Татарстан Республикасы муниципаль районнарында яшәүчеләр үз сорауларын шулай ук «Skype» яки «Zoom» программалары аша турыдан-туры тоташу юлы белән бирә алалар.